Loading
شما اینجا هستید:

تیم توسعه برنامه ساز بیش از 10 سال است که در زمینه برنامه نویسی انواع نرم افزار فعالیت می کند .
در این مدت ، تعداد بسیار زیادی پروژه در زمینه های مختلف فناوری اطلاعات پیاده سازی و اجرا شده است که عموما برای کاربران استفاده از آنها رضایت بخش بوده است .

اولین پروژه برنامه ساز این تیم ، به عنوان اولین برنامه ساز ایرانی در سال 1392 ساخته و منتشر شد و با استقبال بی نظیر مخاطبین مواجه گردید .

با کسب تجارب بسیار خوب در این چند سال توانسته ایم برنامه ساز استانداردی را برای مخاطبین خود پیاده سازی کنیم که دارای قابلیت ها کم نظیری است.
شعار ما ساخت اپلیکیشن به آسانی چند لمس است و سعی کرده ایم برنامه ساز به راحت ترین شکل ممکن ، قابل اجرا بر روی همه دستگاههای تلفن همراه و تبلت باشد تا همه کاربران بتوانند به راحتی از آن استفاده کنند .

نیروی انسانی

با گردآوری تیمی متشکل از برترین متخصصان فناوری اطلاعات توانسته ایم حرکت بی نظیری در توسعه فناری در سطح کشور انجام دهیم .
بهترین ها با ما همراه هستند و سعی میکنیم بهترین خود را ارائه دهیم .

اهداف ما

هدف اصلی ما تسهیل ساخت اپلیکیشن برای تمامی کاربران است بصورتی که همه کاربران تلفن همراه با هر سطح دانشی بتوانند اپلیکیشن های خود را به راحتی با چند لمس تهیه کنند .

روابط عمومی

تیم پشتیبانی ما همیشه در حال پاسخگویی به سوالات و پیشنهادات شماست و جمع بندی نظرات شما به تیم های فنی ما انتقال داده می شود . برای ارتقاء خدمات خود همواره به کمک شما نیاز داریم .